אודותי

אודות

אסתי וייסלר- משרד לעריכת דין ולגישור הינו משרד איכותי רב תחומי, שמתאים לכל לקוח את הכלים המשפטיים המתאימים  לו ביותר.

 

עו"ד לא הכרנו?

נעים מאד,

החל משנת 2011 אני מעניקה שירותים משפטיים לעסקים ולפרטיים במגוון תחומים. הלקוחות שלי נהנים מהגנה משפטית רחבה שמבוצעת בנחישות, מסירות ויצירתיות.

את המשרד לעריכת דין פתחתי לאחר נסיון רב והשכלה רחבה במגוון תחומים הסובבים את החיים ועובדה זו מאפשרת ללקוחותי לקבל את הטוב ביותר ולמקסם את האפשרויות העומדות לרשותם.

בין היתר אני מחזיקה בתארים הבאים:

תואר ראשון (LLB) במשפטים 

תואר ראשון (BED) בחינוך מיוחד 

תואר ראשון (BA) בעבודה סוציאלית 

תואר שני (MA) במדעי היהדות 

ב 2006  הוסמכתי כעבודת סוציאלית

ב2010  הוסמכתי כעורכת דיןאת לימודיי, מיותר לציין, סיימתי בהצטיינות. חותרת למקסימום בכל מצב, כבר אמרתי?

אני מתרגשת כל פעם מחדש לשמוע מלקוחותי שהטיפול המסור לו הם זוכים מקנה הרגשה שהם הלקוח היחיד במשרד. העובדה שהמשרד מתמחה במגוון תחומים מעניק לכל לקוח מעטפת ייחודית, ותמיכה משפטית בכל התחומים, שרק ניתן להעלות על הדעת, שסובבים את הסיפור שלו.  כל מקרה נבחן לעומק ומטופל ביסודיות ויצירתיות. אני מקפידה להתייחס למרכיב החשוב ביותר מבחינתי- הלקוח עצמו- הבנה לליבו ולרגשותיו.

הרווח ללקוח בטווח הקצר: רוגע ובטחון, בטווח הבינוני: פתרון בעיות ומקסום רווחים ובטווח הארוך: מניעת טעויות וסיבוכים בעתיד.

את הטווח הארוך אני הכי אוהבת. הרבה יותר בריא ומשתלם ללקוח ולעסק למנוע בעיות מראש ולחסוך התמודדות עם תסבוכות.

החזון שלי הוא לאפשר לכל לקוח בין אם הוא אדם פרטי ובין אם הוא עוסק (בכל גודל שהוא) לעוף גבוה על ידי שילוב של כלים משפטיים, עסקיים ואנושיים והכל ברוגע הנאה והנעה.

קשת הלקוחות המגוונים של המשרד מעיד על מקצועיות אנושיות ומסירות ללא פשרות. והאמת? את ה'משפט' האחרון- אני מקפידה לייצג הכי טוב.  

בעשור האחרון קבלו ייצוג וליווי מגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים בעריכת מסמכים וחוזים ובייצוג בבתי המשפט השונים, כמו גם בבתי הדין הרבניים.

 בנוסף שמשתי כחברת הועד המנהל של הארגון הישראלי לגירושין בשיתוף פעולה (ע"ר) וכחברה בוועדת חקיקה ובוועדת הקשר עם יחידות הסיוע של העמותה.

זכיתי גם להיות מנטורית עסקית מטעם עמותת "יוזמות עתיד". בנוסף, אני גם מעבירה הרצאות וסדנאות לבעלי עסקים ומאמריי המקצועיים מתפרסמים בעיתונות הכתובה ובמגזינים דיגיטליים. 

לקוחותיי המרוצים אומרים עלי שאני שירותית, יצירתית ובעיקר לא מתפשרת על הטוב ביותר לטובת הלקוח שלי

מה במשרד?

בחיים  נתקלים בסיטואציות משפטיות מורכבות ורגישות, ללא הכנה מראש ואני יודעת עד כמה הלקוח זקוק להגנה שתהווה כיסוי מלא, ללא "חורים". זו הסיבה שבמשרדנו יש 3 מחלקות פעילות, כאשר ייצוג לקוח במחלקה אחת לוקח בחשבון גם תחומים משיקים המטופלים במחלקות הנוספות, אשר אי ידיעתם עלולה ליצור חורים בתיק המשפטי. 

  • אזרחי-מסחרי- חוזים מסחריים, תביעות כספיות, נזיקין, נדל"ן, אישור/ביטול פסק בורר, הוצאה לפועל ועוד.
  • מעמד אישי- צוואות וירושות, גירושין, מזונות, הסכמי מימון, יפוי כוח מתמשך, גירושין בשיתוף פעולה, כינוסי נכסים, גישור ועוד.
  • כלים משפטיים לעסקים בכל גודל – מפגשי ייעוץ וסדנאות לבעלי עסקים, העסקת עובדים, ייעוץ בדרכי התקשרות עם ספקים, בניית חוזים מסחריים והסכמי עבודה, הגנה מפני תביעות,  זכויות יוצרים,   ועוד.

גם אתם רוצים להיות חלק מלקוחותי המרוצים ? השאירו פרטים וניצור עימכם קשר בהקדם.

גלילה לראש העמוד